Полтавців запрошують взяти участь у регіональному семінарі «Інклюзивність будівель і споруд»

12 квітня 2019 року за адресою: м. Харків, вул. Святодухівська, 6 (конференц-зала готелю «Iris Art Hotel») відбудеться другий регіональний семінар «Інклюзивність будівель і споруд». У ньому візьмуть участь представники Мінрегіону, розробники ДБН та інших нормативно-правових актів України.

Організатори заходу – Громадська рада при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Мета семінару – створити раціональну дискусію між представниками влади, суб’єктами господарювання містобудівної діяльності, архітекторами й замовниками будівництва.

Основні питання семінару:

- формування державної політики з питань створення доступного середовища;

- основні положення нового ДБН.2.2-40:2018;

- універсальний дизайн та його принципи, розумне пристосування;

- особливості створення доступного середовища для осіб, що пересуваються на кріслах колісних;

- особливості створення доступного середовища для осіб, що мають порушення зору;

- деякі питання проведення обстеження діючих об’єктів щодо доступності;

- способи державного та громадського контролю щодо забезпечення доступності;

- проблемні питання та формування пропозицій щодо оновлення ДБН.

Детальна інформація (реєстраційна форма, спікери заходу, програма, умови участі та інше) – на сайті семінару: https://seminar-dbn40.bitrix24.site/.

Контактна особа оргкомітету: Анастасія Мельнічук, +38(044) 390-25-52, +38(067) 544-11-99. E-mail: seminar.cbo@gmail.com.