Полтавщина долучилася до Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «ТруханівськаСіч»

Версія для друкуВерсія для друку

Полтавщина долучилася до  Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «ТруханівськаСіч»

16 березня на Полтавщині гостей урочисто вітали заступник голови ОДА  Євген Пругло, заступник директора Департаменту освіти і науки Галина Гажієнко та заступник начальника управління культури Валентина Вождаєнко.

Ця акція ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної Єдності.

За словами співорганізатора акції Миколи Бондара, метою проекту є сприяння консолідації суспільства та взаєморозуміння жителів різних куточків України, піднесення патріотичного духу українців, а також популяризація національної культури. У акції приймають участь понад 270 учасників із всієї України,серед яких учні шкіл, молодь,студенти вишів, учні техпрофучилещь, учасники АТО - молодь з різних регіонів України.

Впродовж дня учасники акції відвідали Полтавський краєзнавчий музей імені В.Кричевського, поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, Іванові Мазепі та до пам’ятного знаку загиблим Героям АТО. Програма відвідування також передбачала відвідування навчальних закладів міста.

Увечері у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді для ЗМІ відбулася тематична прес-конференція за участю заступника голови облради Анатолія Ханка та учасників акції.

Полтава стала шостим містом у рамках Всеукраїнської акції. Потяг вирушив із Києва 9 березня. До 24 березня він проїхав маршрутом Київ-Коростень-Житомир-Умань-Кропивницький. Після м. Полтави учасники акції відвідають Харків, Суми, Глухів, Крути, Чернігів, Славутич, Яготин і знову повернуться до Києва.

Від імені усіх пасажирів потягу, щирі слова вдячності висловила організаторам полтавського прийому учасниця акції, донеччанка Ніна Сурмова. «Жителі Полтави вразили мене своєю громадянською позицією. Я побачила, що у нас є молодь, яка здатна розбудити державу», - наголосила вона.

Акцію підтримано Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури України, Міністерством молоді та спорту, народними депутатами України, Департаментом освіти і науки КМДА, ГО «Родини Героїв Небесної Сотні» та ін.

Угору ↑