Полтавщина готується до участі в XXIX Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2017»

Із 7 по 10 червня Полтавщина буде представлена на XXIX Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2017». Це найбільша агропромислова виставка як в Україні, так і в Східній Європі, яка надає великі можливості для співпраці з країнами-лідерами світового аграрного сектору.

З метою вдалого представлення області на виставці, заступник голови ОДА Роман Товстий обговорив організаційні питання із директором Департаменту агропромислового розвитку Сергієм Фроловим. Заплановано, що цього року наша область буде представлена у новому стилі. За словами Сергія Фролова, уже розроблена презентація Полтавщини у 3D-форматі. Також узгодили місце розташування полтавської експозиції у Національному комплексі «Експоцентр України».