Полтавщина прийме «ЕСТАФЕТУ ВОЇНСЬКОЇ СЛАВИ» 23 вересня

Версія для друку

23 вересня біля Меморіалу Солдатської Слави у Полтаві прийматимуть «ЕСТАФЕТУ ВОЇНСЬКОЇ СЛАВИ», яка проводиться в рамках Всеукраїнської Вахти Пам’яті «ПИШАЄМОСЯ ВЕЛИКОЮ ПЕРЕМОГОЮ!» та приурочена до 70-річчя  визволення України від фашистських загарбників.

Про організацію цього заходу йшлося сьогодні під час наради у заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Валерія Пархоменка.

Названа естафета проходить по всій Україні і стартує 23 серпня з Харкова. Учасники пронесуть Естафетний Прапор Воїнської Слави по містах держави, і скрізь до нього символічно «закріплять» відповідні регіональні прапори, на яких розміщені назва того чи того міста, дата його визволення від фашистських окупантів, частини та військові з’єднання, які брали участь у розгромі фашистів.

Валерій Пархоменко наголосив, що возз’єднання Естафетного та Регіонального Прапорів Слави має здійснюватись в урочистій обстановці, з вишикуванням почесної варти та з залученням молоді, яка має пам’ятати героїчні сторінки історії свого народу, гордитися його здобутками та брати за взірець.

Завершальним етапом мітингу в Полтаві стане  урочиста церемонія передачі Естафетного Прапора Воїнської Слави представникам Хмельницького регіону, який відзначає визволення від фашистів 25 вересня – одразу після полтавців.

угору ↑