Полтавщину на Форумі видавців у Львові представляють 9 видавництв

Версія для друку

Полтавщину на Форумі видавців у Львові представляють 9 видавництв

 

У Львові почав працювати 26-ий Форум видавців. Упродовж 5 днів всі охочі зможуть відвідати безліч освітніх заходів, поспілкуватися з авторами і придбати книги на будь-який смак. Події відбуватимуться у Палаці Мистецтв та ще в різних локаціях міста.

26 BookForum налічує 700 подій. У них візьмуть участь більше тисячі українців та іноземців. Фокусна тема фестивалю цього року – «Відшукування причетного» – назва одного з віршів українського поета Грицька Чубая.

Полтавщина вчетверте бере участь у Форумі. Свою продукцію представляють 9 видавництв Полтави й області – як комунальні, так і приватні. Зокрема, комунальне видавництво «Лубни», ФОП «Говоров», ТОВ «Видавництво «Камелот», ПП «Дивосвіт», ТОВ «АСМІ», КП «Полтавський літератор», КП «Гадяч» та видавництво «Українське народознавство» з Опішні. Полтавці презентують книги від дитячих до краєзнавчих. Чимало привезли збірок віршів та історичних книжок. Наприклад, із новинок – книга Олександра Дзюби та Василя Магди «Яреськи – вчора, сьогодні». Цінова політика на видання – від 30 до 400 грн.

«Ідея відвідувати наймасштабнішу книжкову подію року запропонована Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. Її охоче підтримали видавці. Полтавщина на Форумі представлена одним стендом. Це зручно для відвідувачів. Приємно, що за ці чотири роки ми маємо своїх поціновувачів. Серед них не лише львів’яни, а й жителі інших областей. І дехто з читачів вже цілеспрямовано шукає стенд Полтавщини», – розповіла директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко.

Найбільшим попитом у відвідувачів користуються краєзнавча, мистецька та історична література й книги військової тематики.

Серед перших книг, які полтавці реалізували на Форумі – книга видавництва «АСМІ» «Відзнаки прикордонних військ».

«Відзнаки прикордонних військ України» упорядкували Олексій Петренко і Сергій Литвин. Вони самі колекціонери, тож уклали таку збірку. Це фундаментальне дослідження, котре містить цінну інформацію щодо основних етапів становлення прикордонної служби України.

«Цю книгу забрали відразу. Також вже забрали мої дві збірки гумористичних творів «Добрий День», – зазначила письменниця полтавка Галина Вовченко.

До слова, авторка вперше презентує цю книгу у Львові.

угору ↑