Полтавщину відвідав директор Європейської Академії Берліну Екерт Штратеншульте

Версія для друку

Полтавщину відвідав директор Європейської Академії Берліну Екерт Штратеншульте

 

Сьогодні, 15 березня, голова облдержадміністрації Валерій Головко зустрівся із директором Європейської Академії Берліну доктором Екертом Штратеншульте. Учасники зустрічі обговорили питання співробітництва у рамках реалізації Проекту «Академія доброго урядування та підвищення компетентності в Європі» (AGREE). Зокрема, мова йшла про можливу участь держслужбовців Полтавщини у даному Проекті.

«Сьогодні ми будуємо нашу країну майже з нуля. Німеччина – держава, яка опікується та підтримує нашу країну, дає суттєву допомогу в її розвитку. Німеччина для нас є зразком європейського способу життя, європейських відносин та європейських стандартів. У нас повинен бути нульовий рівень корупції, найвищий рівень демократії та відкритості влади», - зазначив Валерій Головко.

Саме Проект «AGREE» надає можливість обміну новітнім досвідом щодо впровадження основних принципів ефективного управління (так званого «доброго управління»).

Як повідомив директор Європейської Академії Берліну, у рамках даного Проекту цьогоріч передбачено два види навчання: відвідування семінарів у Берліні та навчання онлайн. 

угору ↑