Полтавська ОДА оголосила перші тендери на будівництво сучасних амбулаторій

Версія для друку

Полтавська ОДА оголосила перші тендери на будівництво сучасних амбулаторій

 

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ ПОДА оголосив перші тендери на будівництво сучасних сільських амбулаторій на порталі ProZorro. Їх розпочнуть будувати після визначення підрядників.

Полтавщина в числі перших областей, які розробили проекти на будівництво сучасних сільських амбулаторій. Воно проходитиме в рамках реформи сільської медицини, ініційованої Президентом. Це була ініціатива голови ОДА Валерія Головка: якісно та швидко перейти до її реалізації на Полтавщині.

— Просто підфарбувати або залатати дірку в стіні — так працювали десять років тому. Задача, яка стоїть зараз — нове будівництво з сучасними технологіями енергоефективності. Такі будівлі будуть комфортними для лікарів та пацієнтів, а також економитимуть кошти на опаленні, — розповідає директор Департаменту Тимофій Голбан.

Після розробки проектів Департамент надіслав їх до Мінрегіону. Там усі подані документи майбутніх амбулаторій розглянули та затвердили будівництво. Вже оголосили тендери на будівництво 13 з них. Інші опублікують після проведення експертизи.

Пропозицій від підрядників на будівництво перших 13 амбулаторій чекають до 4 жовтня. Їх будуватимуть:

 • У Гадяцькому районі, по вул. Соборності, 20, у селі Петрівка Роменська. Очікувана вартість будівництва — 7 680 454 грн;

 • У Решетилівському районі, по вул. Освітянській, 6 г, у селі Покровське. Очікувана вартість будівництва —  9 063 174 грн;

 • У  Кобеляцькому районі, по вул. Гагаріна, 9, у селі Шенгури. Очікувана вартість будівництва — 7 475 222 грн;

 • У Гадяцькому районі, по вул. Дружби, у селі Лютенька. Очікувана вартість будівництва —  8 900 216 грн;

 • У Новосанжарському районі, по вул. Клименка, у селі Мала Перещепина. Очікувана вартість будівництва — 7 724 004 грн;

 • У Решетилівському районі, по вул. 40-річчя Перемоги, 11 у селі Шевченкове. Очікувана вартість будівництва — 8 814 769 грн;

 • В Оржицькому районі, по проспекту Миру в смт Новооржицьке. Очікувана вартість будівництва — 7 374 180 грн;

 • У Лохвицькому районі, по вул. Миргородській у селі Вирішальне. Очікувана вартість будівництва —  9 030 807 грн;

 • У Кобеляцькому районі, по вул. Шевченка, 12 у селі Світлогірське. Очікувана вартість будівництва —  7 832 452 грн;

 • У Горішніх Плавнях, по вул. Набережній в с. Дмитрівка (Дмитрівська сільрада). Очікувана вартість будівництва — 7 893 619 грн;

 • У Шишацькому районі, по вул. Євгена Коновальця у селі Михайлики. Очікувана вартість будівництва — 7 511 298 грн;

 • У Кременчуцькому районі, по вул. Б. Хмельницького у селі Кривуші. Очікувана вартість будівництва — 7 578 718 грн;

 • У Полтавському районі, по вул. 40 років Перемоги у селі Божківське. Очікувана вартість будівництва — 6 917 411 грн.

Нові амбулаторії відповідатимуть європейським стандартам та типовим проектам Міністерства охорони здоров’я.

Попередньо деякі сільські голови та очільники районів Полтавської області пропонували реконструкцію старих будівель амбулаторій. Проте, голова Полтавської ОДА Валерій Головко наголошує на новому будівництві.

— Наша задача — якісні медичні послуги для людей навіть у найвіддаленіших селах. Нове будівництво — це якість та гарантія роботи на декілька десятків років. У співпраці з головами сільрад та районів ми працюємо над реалізацією цих проектів. Після визначення підрядників, по області одразу ж розпочинаємо будівництво, — говорить Валерій Головко.

За словами директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктора Лисака, в амбулаторіях буде автономне живлення та підключення до інтернет мережі. Також приміщення стануть комфортнішими. — Приємніше заходити в нове приміщення з сучасним медичним оснащенням. Там є зони відпочинку та дозвілля. Набагато краще бачити привітний персонал, який задоволений від умов роботи. Така атмосфера краще допоможе вирішити всі питання. Та й лікування стане якіснішим, — говорить Віктор Лисак.

 

угору ↑