Полтавська ОДА розглядає можливість організувати доставку продуктів харчування і ліків для людей похилого віку у найвіддаленіші райони області

Версія для друку

Полтавська ОДА розглядає можливість організувати доставку продуктів харчування і ліків для людей похилого віку у найвіддаленіші райони області

 

За потреби Полтавська обласна державна адміністрація зможеме організувати доставку продуктів харчування, ліків, речей першої необхідності у найвіддаленіші райони регіону.

Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов у п’ятницю, 20 березня  під час щоденного брифінгу.

Понад 250 тисяч жителів Полтавщини – люди старші за 65 років. З них 56 осіб старше 100 років. На обліку в соцзахисті 17 тисяч одиноких пристарілих громадян, людей з інвалідністю, які обслуговуються на дому.

«У час такого випробування ми не залишаємо їх на самоті. Ми постійно контактуємо з головами районних державних адміністрацій, головами ОТГ, сіл та селищ, щоб отримувати повну інформацію і вчасно надавати допомогу. За потреби ми зможемо організувати доставку продуктів харчування, ліків, речей першої необхідності у найвіддаленіші райони регіону», – запевнив Олег Синєгубов.

Співробітники департаменту соціального захисту ОДА працюють у штатному режимі і завжди готові прийти на допомогу. Громадяни можуть звернутися на гарячу лінію 0 800 500 620 із 9 до 18 години для консультацій щодо соціальних виплат, субсидій, підвезення ліків та продуктів тощо.

Зі свого боку соціальні служби дбають про громадян похилого віку. В регіоні функціонує 9 відділень стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіальних центрів та центру надання соціальних послуг. Нині в них перебувають 174 особи. Також в області функціонує 14 будинків-інтернатів для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

 
угору ↑