Полтавські аграрії придбали права оренди на 13 земельних ділянок у Глобинського району

На земельних торгах, які відбулися 12 та 13 вересня 2017 року в Головному управлінні Держгеокадастру у Полтавській області, аграрії придбали права оренди на 13 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею понад 205 гектарів.

Зазначені земельні ділянки, які знаходяться на території  Глобинського району, будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

У результаті торгів за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад щорічно  буде надходити  орендна плата у розмірі більше 1,3 мільйона гривень, тобто 21,32 %, 19,00%, 17,00%  від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».