Полтавські дорожники готові до снігу

Версія для друку

Полтавські дорожники  готові до снігу

 

Місцеві автодороги, а також дорожні підприємства й організації області готові до першого снігу, який синоптики прогнозують на 3 грудня.

Про це повідомив директор державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан.

«Дорожні підприємства й організації заготували 3 896 тонн солі та 15 000 тонн фрикційних матеріалів. Протиожеледний матеріал для посипки розвезли по районах у повному обсязі. Сіль і всі матеріали є на кожній базі, і ми готові до погіршення погодних умов», – сказав Олексій Басан.

Для чищення й посипання доріг підготували майже 230 одиниць техніки. Додатково планують залучати ще 100 одиниць техніки сільськогосподарських виробництв, фермерів та інших підприємств.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов наголосив, що всі підприємства повинні бути готові до оперативного реагування на надзвичайні ситуації.

«Я разом з колегами буду інспектувати ті чи інші  ділянки дороги. Якщо ви звітуватимете, що дорога почищена, то вона має бути почищена. Ми будемо виїжджати на місця. Тож попередьте працівників, щоб це не було для них несподіванкою», – сказав Олег Синєгубов.

Нагадаємо, 3 грудня починаючи з заходу області – сніг, мокрий сніг,  місцями сильний, з утворенням снігового покриву висотою 2-7 см, на дорогах  протягом доби ожеледиця.

 

угору ↑