Полтавські учасники АТО отримали накази на 365 га землі

Полтавські учасники АТО отримали накази на 365 га землі

За інформацією заступника начальника головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Людмили Остапченко, у період  з 26 квітня по 17 травня до структурних підрозділів  управління та органів місцевого самоврядування надійшла  451 заява на отримання земельних ділянок від учасників АТО.

«Протягом зазначеного періоду військові отримали 207 дозволів на розробку землевпорядної документації для відведення землі загальною площею понад 365 гектарів. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду», - повідомила Людмила Остапченко.  За її словами, із земель державної власності учасники АТО здебільшого отримають ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Довідково: З метою налагодження координаційної роботи з питання виділення земельних ділянок учасникам АТО в області, структурними підрозділами Головного управління Держгеокадастру  визначені відповідальні спеціалісти по наданню консультативної допомогти учасникам АТО щодо реалізації права на відповідні земельні ділянки та здійснення  координаційної роботи.

Військові можуть ознайомитись із переліком відповідальних спеціалістів у розрізі районів, а також з матеріалами про вільні ділянки на сайті Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області (http://poltavska.land.gov.ua/) у рубриці «Інформація для учасників АТО та членів їх сімей».