Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Полтавській облдержадміністрації

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Полтавській облдержадміністрації

21 листопада 2012 року у Полтаві на черговому засіданні Громадської ради при облдержадміністрації створено ініціативну групу з формування складу Громадської ради при облдержадміністрації наступної каденції у складі 11 осіб.

Своє перше засідання ініціативна група провела 10 грудня 2012 року. Ухвалено текст повідомлення про дату, час і місце проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, визначено порядок прийому та опрацювання документів.

ДолученняРозмір
povidomlennya_iggr_2012.pdf280.25 КБ