Права оренди близько п’яти тисяч гектарів земель сільськогосподарського призначення планують продати на Полтавщині

Версія для друку

За станом на жовтень цього року полтавські землевпорядники сформували перелік із 238 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Вони призначені для продажу прав оренди на них на земельних торгах.

Загальна площа земель становить 4956,13 га. На земельних аукціонах бажаючим запропонують взяти ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на термін 7 років. Переглянути перелік  всіх земельних ділянок Полтавщини, права оренди на які виставлені на земельні торги, можливо за посиланням http://torgy.land.gov.ua/auction/.

З початку поточного року на конкурентних засадах вже передали в оренду 36 земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Їх загальна площа становить 435,25  га.

Стартовий розмір орендної плати на землі був визначений на рівні 739,52 тис. гривень. За підсумками торгів кінцева вартість оренди склала 1321,47 тис. гривень. Завдяки проведеним торгам та відкритій конкуренції між інвесторами до місцевих бюджетів щороку додатково надходитиме більше 580 тисяч гривень від орендної плати за користування земельними наділами.

Найбільше ділянок передали в оренду через проведення земельних торгів  на території Глобинського та Козельщинського районів області.

 Прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області

угору ↑