Прес-конференція «Всеукраїнський Велодень 2014 у Полтаві»

Запрошуємо на прес-конференцію за темою «Всеукраїнський Велодень 2014 у Полтаві»

21 травня, об 12:00 в приміщенні ОКІА Новини Полтавщини відбудеться прес-конференція «Всеукраїнський Велодень 2014 у Полтаві» за участю представників ГО “ВелоПолтава” Валерія Нурумова, Юрія Репала, Ліни Смілянець та заступника начальника управління з питань фізичної культури та спорту Михайла Габора.

Під час зустрічі будуть висвітлені питання:

·        Що таке Велодень?

·        Історія Велодня

·        Звернення до автомобілістів та велосипедистів

·        Про необхідність розвитку велоінфраструктури у Полтаві

·        Навіщо їздити на велосипеді?

Журналістів запрошуємо висвітлити захід.

--------------------------------------------------------------------------------

ПРОГРАМА ВЕЛОДНЯ У ПОЛТАВІ

24 травня у Полтаві відбудеться традиційний Всеукраїнський Велодень.

Велосипедисти міста власними силами проведуть наймасштабнішу велоподію року. Координує організацію та проведення свята ГО "ВЕЛОПОЛТАВА" за сприяння Полтавського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

09:30-10:00 Збір велосипедистів у «Корпусному парку»

10:00 Офіційне відкриття свята та старт ВЕЛОПРОБІГУ
10:00-11:30 Проїзд колони за маршрутом: Корпусний парк – вул. Фрунзе – вул. Калініна – вул. Великотирнівська – вул. Маршала Бірюзова – вул. Зінківська – стадіон Дендропарку.
11:30-12:00 Реєстрація учасників на змагання з кросс-кантрі «Полтавська битва 2014»
12:00-19:00 Спортивно-розважальна частина свята «Всеукраїнський Велодень 2014» на стадіоні в Полтавському міському парку (Дендропарку):

• змагання з кросс-кантрі «Полтавська битва 2014»
  • волейбол
  • стрітбол
  • народна фотовиставка «СУШКА» (приносьте свої власні фото і розвішуйте на мотузці)
  • шалена конкурсна програма
  • перетягування канату на велосипедах
  • пікнік (все необхідне взяти із собою)
  • всі веселощі та активності супроводжуються драйвовою музикою від DJ-їв зі сцени

13:30-14:00 Презентація проекту «Доступний велотуризм»
14:00-14:30 Реєстрація на «Дитячу Гонку» (діти від 4 до 10 років)
14:30-15:00 «Дитяча гонка»
15:00-16:00 Велоекскурсії «Дендропарк» та «Поле Полтавської битви»
17:00-17:30 Підсумки змагань, нагородження переможців
з 18:00 Велодискотека

Приїжджайте самі та запрошуйте друзів. Долучайтеся до велоруху у Полтаві!

Подробиці на форумі "БЬІСТРЕЕ ВЕТРА"