При Міністерстві у справах ветеранів України буде створено окрему групу щодо реабілітації та психологічної підтримки ветеранок

Версія для друку

При Міністерстві у справах ветеранів України буде створено окрему групу щодо реабілітації та психологічної підтримки ветеранок

 

Відбулася зустріч засновниць платформи «Безпека.Жінки.Мир» з представницями ГО «Жіночий ветеранський рух» та волонтеркою й авторкою проекту "Госпітальєри" Яною Зінкевич у приміщенні «Турбота хаб», що знаходиться на території Михайлівського Золотоверхого собору.

Розповіли про головну ціль та мету створення платформи «Безпека.Жінки.Мир», про те, які кроки плануються зробити задля імплементації гендерної політики, про реформи, якими буде займатись платформа.

 «Безпека.Жінки.Мир» буде активно співпрацювати з громадськими організаціями і, зокрема, ветеранськими спілками. Представниці ГО «Жіночий ветеранський рух» наголосили на низці важливих, критичних питань. 

Зокрема, на спільному обговоренні була піднята тема протидії сексуальному насильству під час конфлікту та домашньому насильству. 

Також йшлося про те, що велику увагу треба приділити психологічній підтримці жінок-ветеранок. Тому було вирішено у рамках робочої групи по психосоціальній адаптації при Міністерстві у справах ветеранів України створити окрему групу, яка займатиметься реабілітацією та психологічною підтримкою жінок. 

«Окрему увагу приділили інформаційним кампаніям з формування позитивного образу ветерана і ветеранки, програмам національно-патріотичного виховання та інформаційній політиці загалом», - наголосила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз та подякувала усім присутнім за плідну зустріч.

В результаті заходу сторони домовились обговорити всі деталі зі створення відповідної групи під час особистої зустрічі 20 червня представниць «Жіночого ветеранського руху» із Міністром у справах ветеранів.

Урядовий портал

 
угору ↑