Привітання голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка та голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького із Днем працівників архівних установ

Від щирого серця вітаємо вас з нагоди професійного свята!

Вашу роль у забезпеченні нерозривного зв’язку сьогодення, минулого та майбутнього неможливо переоцінити. Щодня торкаючись документальних свідчень історичного поступу нашого народу, ви краще за багатьох відчуваєте відповідальність перед його величністю Часом.

Створений вашим розумом та сумлінною щоденною працею потужний інформаційний ресурс дозволяє дослідникам національної спадщини поповнювати свої знання про волелюбний український народ та пройдений ним нелегкий шлях, відкривати маловідомі сторінки історії краю, а тисячам мешканців області – отримати документальні підстави для захисту своїх конституційних прав.

Бажаємо міцного здоров’я, сімейного тепла, невичерпної енергії, особистого щастя, злагоди та добробуту!

Валерій Головко,

голова Полтавської обласної