Привітання голови Полтавської ОДА Валерія Головка та голови обласної ради Олександра Біленького з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Дорогі полтавці! Сердечно вітаємо вас з Днем фізичної культури і спорту!

Спорт гартує не лише тіло, а й дух людини, її рішучість, волю і характер. Популяризація серед населення здорового способу життя завжди була і залишається одним із найважливіших суспільних пріоритетів. Невпинний розвиток фізкультурно-спортивного руху переконливо свідчить про зміцнення ідеалів краси, фізичного і духовного здоров’я, прагнення до гармонії та самовдосконалення.

Твердо переконані, що з кожним роком спорт і фізична культура дедалі активніше входитимуть у життя кожного з нас.

Щиро бажаємо міцності тіла і духу, невичерпної енергії, оптимізму та ентузіазму у підкоренні нових спортивних та життєвих висот!

Валерій Головко,

голова Полтавської обласної