Про роботу оздоровчих закладів області розповіли на конференції «Літо на Полтавщині»

Версія для друку

Про роботу оздоровчих закладів області розповіли на конференції «Літо на Полтавщині» 

 

Захід у форматі TEDx триває у виставковій залі Полтавського міського будинку культури протягом дня. За словами організаторів, ­це майданчик для створення діалогу між державою, органами місцевого самоврядування, представниками загальноосвітніх навчальних закладів і керівниками дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. На конференції також передбачено обговорення співпраці з організаторами дитячого відпочинку та туристичними агенціями.

Конференція «Літо на Полтавщині» – це виставка-презентація дитячих оздоровчих закладів області  як основних організаторів дитячого відпочинку.

«Щорічно проводимо виставку-презентацію дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Нині ми змінили формат заходу, вирішили, що потрібно більше спілкуватись з органами владних повноважень області, тому й організували конференцію у форматі TEDx. Презентуємо всі заклади оздоровлення та відпочинку Полтавщини. Їх у регіоні 27», ­– розповіла заступниця начальника Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Наталія Шкоденко.

«Наразі в області працює програма часткового відшкодування вартості путівки. Така програма єдина в Україні. Подібна є у Вінницькій області, але вона охоплює лише певні пільгові категорії», – говорить начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький.

Учасники конференції готові до співпраці з організаторами дитячого відпочинку та туристичними агенціями області.

Довідково:

У 2018 році організованими формами відпочинку та оздоровлення охоплено 77,1 тис. дітей, що становить 55,2%  від загальної кількості дітей віком від 7 до 17 років та на 2,2 тис. дітей більше, ніж у 2017 році.

Механізм здешевлення вартості путівок фінансується за рахунок коштів обласного  та паритетної участі місцевих бюджетів. На реалізацію механізму в поточному році з обласного бюджету освоєно 15 млн 272 тис. грн як субвенція для районів, міст обласного значення та ОТГ за умов співфінансування ними програми з місцевих бюджетів. З місцевих бюджетів освоєно 17 млн 161 тис. грн.

У 2019 році на реалізацію механізму з обласного бюджету виділено 16 млн грн, що дасть можливість допомогти 10 тис. родин в оздоровленні їхніх дітей.

 

угору ↑