Про засідання архітектурно-містобудівної ради 07.12.2016

07 грудня 2016 року о 14:00 в к. 333 відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

На порядку денному розглядалося три проекти містобудівної документації.

Про «Генеральний план с. Рибальське на території Гаркушинської сільської ради Миргородського району Полтавської області», розробленого на замовлення Гаркушинської сільської ради, доповіла ГАП ТОВ «Консультаційний центр» Грановська Юлія Борисівна. В доповіді надані основні положення щодо прийнятих у генеральному плані рішень та техніко-економічні показники.

В ході обговорення присутні висунули ряд зауважень, які потребують доопрацювання. Члени архітектурно-містобудівної ради одноголосно прийняли рішення рекомендувати проект містобудівної документації після опрацювання і внесення відповідних коректив та погодження розділів ІТЗ ЦЗ до розгляду та затвердження Гаркушинською сільською радою у встановленому порядку.

«Генеральний план сіл Пришиб, Єристівка, Роботівка Пришибської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області» виконаний на замовлення Пришибської сільської ради ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю. М. Білоконя (м. Київ). З матеріалами проекту ознайомили керівник групи Веремійченко Ольга Михайлівна та ГІП Безкоровайна Людмила Георгіївна. Мета розробки генерального плану — визначення перспективного соціально-економічного та територіального розвитку сіл Пришиб та Роботівка, їх планувально-просторової організації. Село Єристівка передбачене до поетапного відселення з зони розвитку Єристівського ГЗК. В містобудівній документації запропоновано рішення щодо інженерно-транспортного обслуговування, інженерної підготовки та захисту території населених пунктів. В складі генерального плану розроблено детальні плани нових ділянок, які призначаються для розселення мешканців сіл, що потрапляють в зону розвитку промислового утворення.

Представники авторського колективу, Єристівського ГЗК та голова Пришибської сільської ради надали відповіді і роз’яснення на поставлені питання.

За результатами обговорення проекту архітектурно-містобудівною радою прийняте рішення рекомендувати подальший розгляд та затвердження містобудівної документації Пришибською сільською радою після погодження розділів інженерно-технічних заходів цивільного захисту території сіл.

ГАП КП «Планування і забудова територій Полтавського району та здійснення архбудконтролю» Телегін Сергій Костянтинович представив проект «Детальний план території для розміщення комплексу придорожнього сервісу по обслуговуванню водіїв та транспортних засобів по вул. Троїцькій в смт Котельва Котелевського району Полтавської області». Проектом дана оцінка існуючого стану ділянки та передбачені основні принципи планування і забудови території, її функціональне використання, раціональне розташування об'єктів з розміщенням місць паркування транспортних засобів в межах детального плану.

На думку начальника управління Панкова Олександра Борисовича в проекті не достатньо обґрунтовано відповідність розробленого детального плану положенням діючого генерального плану смт Котельва.

Члени архітектурно-містобудівної ради підтримали пропозицію рекомендувати проект доопрацювати і повторно винести на розгляд ради.