Продовжується громадське обговорення та інтернет-голосування у підтримку кращий конкурсного проекту «Територія Майдану» !!!!!

Версія для друку

На замовлення Полтавської обласної державної адміністрації триває Всеукраїнський відкритий архітектурно-художньій конкурс на визначення кращого „Концептуального проекту відкритого громадського простору „Територія Майдану” у м. Полтава” (далі — Конкурс).

Інформуємо громадськість про заходи, які вже відбулися за програмою Конкурсу та відповідно до умов його проведення:

 • 19.09.2016 відбулося перше засідання журі Конкурсу, на якому обрані голова журі і його заступники та сформована експертна група.
 • 20.09.2016 відбулося засідання Ради громадських експертів – до громадського обговорення допущені усі конкурсні проекти.
 • 21-22.09.2016 – експертна група здійснила технічну експертизу конкурсних проектів та дала оцінку позитивним якостям і недолікам кожного конкурсного проекту за критеріями, визначеними умовами Конкурсу та завданням на проектування.
 • 23.09.2016 у Полтавській облдержадміністрації відбулася презентація конкурсних проектів та офіційно розпочато їх громадське обговорення.
 • За Умовами Конкурсу 23.09.2016 на сайті управління культури облдержадміністрації http://www.poltavaculture.gov.ua/ також розпочалося офіційне інтернет-голосуванням у підтримку кращого з конкурсних проектів.
 • 26.09.2016 − 02.10.2016 виставка конкурсних проектів відбулася у виставковій залі ТРЦ «Конкорд», що у м. Полтаві на вул. Європейській, 60.
 • 03.10.2016 − 10.10.2016 — виставка триває на базі ТРЦ «Екватор», що у м. Полтаві на вул. Ф. Ковпака, 26.
 • 05.10.2016 — виставка конкурсних робіт відкривається у приміщенні Полтавської обласної універсальної бібліотеки ім. І. П. Котляревського, що у м. Полтаві на вул. Небесної Сотні, 15.

Виставку конкурсних проектів також заплановано провести у приміщенні підземного переходу «Злате місто».

Тривалість громадського обговорення та пересувної виставки конкурсних проектів триватиме до 19 жовтня 2016 року.

Запрошуємо долучитися до визначення найкращого з конкурсних проектів та залишити відгуки скориставшись щоденником виставки.

Маємо гідно вшанувати події та Героїв Революції Гідності 2013-2014 рр.

Віддайте свій голос за крашу концепцію та підтримайте переможця !

Повна інформація про Конкурс викладається:

 • на офіційному сайті облдержадміністрації http://www.adm-pl.gov.ua ;
 • на офіційному сайті управління культури Полтавської облдержадміністрації http://www.poltavaculture.gov.ua/ ;
 • у рубриці «фестивалі/конкурси» на офіційному сайті Національної спілки архітекторів України http://www.nsau.org
 • в соціальних мережах:
  • на власній сторінці Управління містобудування та архітектури Полтавської облдержадміністрації та відповідального секретаря Конкурсу www.facebook.com/ploblarch;
  • на веб-сайті https://gromkonkurs.wordpress.com

Матеріали конкурсного проектування викладено за ланкою:

Організатори Конкурсу висловлюють подяку громадським лідерам, членам Ради громадських експертів, Киянчуку І. Р., Лещенку О. Ю., які допомогли оперативно розмножити конкурсні проекти і тим самим забезпечили одночасну їх демонстрацію широкій публіці полтавців.

Організатори проведення Конкурсу також вдячні керівництву та студентам Полтавського інституту економіки і права НМУРЛ «Україна», які надали волонтерську допомогу під час дії виставки конкурсних робіт у ТРЦ «Конкорд».

Окрема подяка представникам журі Конкурсу Бєлявській О. Ю., члену експертної групи Особік І. С., голові журі Конкурсу П. В. Вороні, заступнику голови Полтавської обласної ради А. М. Ханку за участь у презентації конкурсних робіт та роботи виставки на телебаченні.

угору ↑