Протягом лютого соціально незахищеним громадянам Полтавщини виплачено державну допомогу на суму 117, 2 млн грн

Версія для друку

Протягом лютого соціально незахищеним громадянам Полтавщини виплачено державну допомогу на суму 117, 2 млн грн

        

В області проведена виплата державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, тимчасової допомоги на дітей та допомоги по догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу за лютий 2017 року.

На обліку в органах соціального захисту населення перебуває 134,4 тис. одержувачів зазначених видів виплат.

Для здійснення виплати вказаних допомог за лютий 2017 року районними управліннями соціального захисту населення зареєстровані фінансові зобов’язання в органах державної казначейської служби на загальну суму 117,2 млн грн.

6 лютого в область надійшла субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам для проведення виплати допомог в повному обсязі.

Виплата проводиться установами поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків.

Вказані види державної допомоги виплачуються відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 р. № 256. 

угору ↑