Результати перевірок на ринку житлово-комунальних послуг у сфері ціноутворення за 2019

Версія для друку

Результати перевірок на ринку житлово-комунальних послуг у сфері ціноутворення за 2019

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області за 9 місяців поточного року провело 18 перевірок із питань дотримання законодавства у сфері ціноутворення на ринку житлово-комунальниих послуг.

Проведеними перевірками встановлено порушення норм Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядків формування тарифів на житлово-комунальні послуги, затверджених Кабінетом Міністрів України, як суб’єктами господарювання, так і органами місцевого самоврядування.

Порушення діючого порядку формування тарифів встановлено по кожному суб’єкту господарювання з загальної кількості перевірених.

За результатами здійснених контрольних заходів щодо економічної обгрунтованності тарифів на послуги з теплопостачання повернено споживачам 313,6 тисяч гривень.

Уцілому винесено 16 приписів про усунення порушень чинного законодавства. На 12 посадових осіб накладено адміністративний щтраф на суму 2,9 тисяч гривень. При цьому, внаслідок зменшення розмірів затверджених тарифів на житлово-комунальні протягом січня – вересня 2019 року фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області попередили обрахування споживачів у розрахунку на річні обсяги надання послуг на загальну суму 11148,5 тисяч гривень.

                                                                                                                              ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області

 

угору ↑