«Робота адміністрації має бути побудована на результат, а не на процес» – Олег Синєгубов

Версія для друку

«Робота адміністрації має бути побудована на результат, а не на процес» – Олег Синєгубов

 

Наведення порядку в області, проведення аудиту ефективності та законності рішень попередньої влади, нещадна війна з корупцією та створення умов для залучення інвестицій на Полтавщину, – основні завдання, які голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов отримав від Президента і Прем’єр-міністра. Про це він повідомив на пресконференції з приводу перших 100 днів на посаді.

«Із першого мого робочого дня розпочався аудит. Було проведено 150 перевірок за всіма напрямками, деякі тривають і зараз. За нашими висновками вся система роботи в адміністрації була неефективною: була побудована на процес, а не на результат, – повідомив Олег Синєгубов. 

Для прикладу розповів про роботу департаменту будівництва, містобудування та архітектури, керівництво якого в листопаді 2019 року  звільнилося якраз у період активної фази добудови різних об’єктів. 

«У результаті чого із 180 мільйонів гривень, наданих ДФРР, було використано лише 80 мільйонів, 20 мільйонів залишилися перехідними, а 80 область фактично втратила, – розповів голова Полтавської ОДА. – Роботу департаменту будівництва яскраво ілюструє ЦНАП, який будується за вікном. За три місяці було зроблено більше, ніж за рік.»

За результатами аудиту роботи Полтавської облдержадміністрації до правоохоронних органів надійшло кілька десятків обгрунтованих заяв.

 

угору ↑