Роман Товстий закликав боротися з палінням трави

Версія для друку

Роман Товстий закликав боротися з палінням трави

 

Паління сухостою – найактуальніша проблема сьогодення. Саме тому т.в.о голови облдержадміністрації Роман Товстий закликає голів райдержадміністрацій боротися з паліями сухої трави.

«Шановні голови РДА, прошу вас активізувати роботу з проведення інформаційної кампанії щодо заборони спалення сухої трави. Разом з правоохоронцями та рятувальниками фіксуйте всі випадки та притягуйте винних до відповідальності. Адже виникнення таких пожеж шкодить навколишньому середовищу, здоров’ю та бюджетам взагалі», ­– зазначив Роман Товстий на апаратній нараді.

Як  повідомив в. о. начальника Управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Андрій Коваленко, в березні на Полтавщині виникла 221 пожежа, зокрема,  99 – на відкритих територіях.

«Нині люди масово випалюють суху траву, сміття та інший непотріб. Тому виникають значні пожежі на відкритих територіях, які завдають чималих збитків  Звертаюся до  органів місцевого самоврядування активніше проводити роз’яснювальну роботу з населенням», ­ – сказав Андрій Коваленко.

За його словами, внаслідок пожеж загинули 10 людей, травмовані 4 особи, врятували 5 людей.

Протягом березня в області сталася одна надзвичайна ситуація та 321 небезпечна подія, внаслідок яких залинули 42 людини, з них одна дитина.

 

угору ↑