Розпочала роботу універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК»

Версія для друку

Розпочала роботу універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК»

 

У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського сьогодні розпочала роботу універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК» («Полтавська оаза шанувальників української книги»). Триватиме вона два дні. На неї з’їхалися видавництва з Київської, Харківської, Тернопільської, Львівської, Сумської і Полтавської областей.

В урочистій церемонії відкриття заходу взяли участь заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко, директор ПОУНБ імені І.П. Котляревського Тетяна Зеленська, доктор наук із соціальних комунікацій, професор, завідувач кафедри видавничої справи та редагування Інституту журналістики Київського національного університету імені Т. Шевченка, директор «Видавничого центру «Академія» Василь Теремко і директор Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» Андрій Рижов.

– Уперше в Полтаві проходить книжкова виставка. Називаю її фестивалем, бо вона дводенна й об’єднує низку заходів, як літературних, так і мистецьких. З’їхалися до обласного центру гості з різних куточків України. Запрошую всіх відвідати книжкову виставку-ярмарок «ПОШУК». Як відомо, людина перестає мислити, коли перестає читати, – зазначив Микола Білокінь. – Приємно, що на виставці чимало відвідувачів. Сьогодні на Полтавщині – велике свято книги.

– Двічі відвідавши Львівський книжковий форум, зрозуміли, що нам потрібно організовувати свято книги вдома. Вдячні видавництвам, авторам, представникам книгорозповсюджувачів, що нині створюють свято для нашої полтавської родини. Дякуємо усім, хто підтримав захід. Кожен, хто відвідає упродовж двох днів виставку-ярмарок, не пошкодує, що став першопрохідцем. Обов’язково знайде щось до душі. У програмі – понад 70 різнопланових заходів – дискусії, зустрічі, афтограф-сесії, презентації для дорослих і дітей. Ставимо на меті проводити «ПОШУК» щороку, – розповіла Вікторія Пилипенко.

Василь Теремко подякував полтавцям за організовану книжкову виставку-ярмарок.

– Вона цінна для всіх авторів і видавців. Сподіваємося, вона розростатиметься, знаходитиме більше прихильників, а книга й надалі житиме з людиною. Творення людини без книги не можливе, – наголосив Василь Теремко.

У межах церемонії відкриття відбулося спецпогашення марки з емблемою виставки-ярмарку «ПОШУК». Нині у ПОУНБ імені І.П. Котляревського тривають тематичні виставки, презентації книг, зустрічі з письменниками. Кожен охочий має змогу відвідати заклад і придбати вподобане видання.

 

угору ↑