Розпочався прийом заявок на конкурс проектів громадських організацій у 2018 році, на реалізацію яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету

Версія для друку

Розпочався прийом заявок на конкурс проектів громадських організацій у 2018 році, на реалізацію яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету

 

Відбулося планове засідання Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації.

Його провів голова ради Володимир Голуб. У заході взяли участь директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак, начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти та науки ОДА Сергій Рибалко.

У межах засідання його учасники розглянули чотири питання. Так, зокрема Віктор Лисак поінформував членів Громадської ради при ОДА про реформування галузі охорони здоров’я, звернув увагу на особливості надання первинної, вторинної і третинної допомоги на Полтавщині. Сергій Рибалко розповів про облаштування у навчальних закладах відповідної матеріально-технічної бази для викладання предмета «Захист Вітчизни». Спікери відповіли на запитання, які ставили учасники зустрічі.

Володимир Голуб відзвітувався про роботу Громадської ради при облдержадміністрації у 2017 році. Він розповів, що минулого року відбулися чотири планових засідання ради, а також три виїзні слухання. Звернув увагу на роботу профільних комітетів. Закликав колег активніше долучитися до внесення пропозицій щодо покращення роботи ради у поточному році. Зазначив, що органи влади прислухаються до громадськості й цінують роботу Громадської ради при ОДА.

Наприкінці засідання заступник начальника управління – начальник відділу комунікацій із громадськими об’єднаннями управління з питань внутрішньої політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Олександр Отич поінформував присутніх про погодження переліку цілей і пріоритетних завдань конкурсу проектів громадських організацій на 2018 рік, на реалізацію яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету. Він зазначив, що минулоріч було виділено 240 тисяч гривень на втілення шести проектів, відібраних відповідною комісією. Із другого квітня почалися прийом і відбір нових проектів. На їх реалізацію планують виділити 200 тисяч гривень.

Наступне планове засідання Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації планують провести у кінці червня поточного року.

угору ↑