Рятувальники закликають громадян не спалювати суху рослинність та сміття

Рятувальники закликають громадян не спалювати суху рослинність та сміття

Спалювання сухої трави та сміття громадянами не лише завдає шкоди екосистемі області, але й може призвести до загоряння господарчих будівель, житлових будинків тощо.

Також, на жаль, трапляються непоодинокі випадки, коли громадяни через необережне поводження з вогнем отримують травми. Так, 11 липня в 1-шу міську клінічну лікарню м. Полтави, з попереднім діагнозом: термічні опіки 1-3 ступенів грудної клітини, спини та плеча доставлена громадянка 1985 року народження. Опіки жінка тримала в побуті, внаслідок необережного поводження з вогнем під час спалювання сміття.

Шановні громадяни! Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає Вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. В першу чергу, не випалюйте стерню на полях, суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.

У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101.