Спалах африканської чуми свиней у господарстві Пирятинського району

Спалах африканської чуми свиней у господарстві Пирятинського району

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє про загибель свиней, що належали ПСП «Мрія» с. Вечірки Пирятинського району Полтавської області.

Згідно зі звітом  про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу № 004113 п.м./19 від 18.11.2019  Регіональної державної лабораторії  Держпродспоживслужби в Полтавській області виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней.

Рішенням державної надзвичайної протиепізоотичної комісії   при  Пирятинській районній державній  адміністрації з 19 листопада 2019 року встановлено карантин, територію господарства оголошено неблагополучним пунктом та затверджено «План заходів щодо локалізації та ліквідації  африканської чуми свиней на території господарства ПСП «Мрія» с. Вечірки Пирятинського району та недопущення розповсюдження даного захворювання на території Полтавської області».

Ситуація знаходиться на контролі Держпродспоживслужби області та району. Вживаються оперативні заходи з локалізації, ліквідації збудника АЧС.

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області