Спеціалісти Кременчуцького міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують позапланові перевірки, пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби

Протягом тижня та у  вихідні дні (26.07.2020р.) – було здійснено перевірки та розˋяснювальна робота з питань дотримання вимог постанов №25,32,34,40 Головного санітарного лікаря України, щодо карантинних заходів на 16 об`єктах, а саме:

• Заклади громадського харчування кафе «Бджілка», бар «Бджілка» м.Кременчук по вул. Республіканській, та у вечірній час ресторан «Ахтамар».

• агропродовольчі ринки «Правобережний», «Крюківчанка».

• заклади дошкільної освіти: ДНЗ№62 м. Кременчук, по вул.В.Бойка,59, ДНЗ№2 проспект Свободи,29, ДНЗ№68 проспект Свободи,21, ДНЗ «Росинка» с. Бондарі.

• Лікувальні заклади: два пункти «Арніка Плюс»,стоматологія ФОП Божко вул..Гагаріна,17/47, медична частина Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС.

• Спортивні заклади: СК «Нафтохімік» проспект Лесу Українки,33, фітнес-клуб «Спорт-лайф» проспект Лесі Українки,120

А також під час робочої групи Премˋєр – міністра України Дениса Шмигаля була проведена перевірка ПАТ Крюківського вагонобудівного заводу.

Під час перевірок були виявлені порушення :

• Порушення маскового режиму на територіях агропродовольчих ринків;

• У приміщеннях групових неякісне проведення вологого прибирання;

• Не дотримання соціальної дистанції між вихованцями в групових;

На 4 об`єктах було складено та вручено керівникам даних закладів 4 приписи щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства.