Стартував конкурс «Журналіст року»

Стартував конкурс «Журналіст року»

Відповідно до розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 31 березня 2017 року № 185 «Про внесення змін до Положення про обласний щорічний творчий конкурс «Журналіст року» повідомляємо, що із 17 квітня по 16 травня  2017 року проводиться творчий конкурс «Журналіст року» для працівників преси, телебачення і радіо, Інтернет-видань, інформаційних агентств, а також позаштатних авторів (фрілансерів).

Конкурс проводиться у номінаціях:

«Громадянська позиція»

«Краще подання резонансного матеріалу»

«Кращий журналістський доробок»

«Кращий сюжетний матеріал»

«Кращий дизайн видання»

Для участі у конкурсі учасники мають подати:

- заявку на участь у обласному щорічному творчому конкурсі «Журналіст року» за зразком (додаток 1);

- друковані ЗМІ: добірку газет з власними публікаціями (в оригіналі та в PDF-форматі, не менше 5 випусків);

- телевізійні та радіоорганізації: на диску DVD-R – 2 власних основних проекти разом з інформацією про автора;

- Інтернет-видання: принт-скрін інтернет-сторінки разом з інформацією про діяльність Інтернет-видання, автора публікації, мети та короткого змісту викладеного матеріалу.

Матеріали приймаються за адресою: 36014, м. Полтава, вул. Соборності, 45, к. 504 (відділ комунікацій із засобами масової інформації управління інформації Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації), тел. (0532) 60-93-54.

Матеріали, подані на конкурс, повинні відповідати таким критеріям:

- актуальність і суспільна значущість теми;

- об’єктивність підходу;

- переконливість аргументації;

- незалежність авторської позиції;

- аналіз інформації, глибина опрацювання і висвітлення теми;

- професійний рівень журналіста в розкритті порушеної теми;

- оригінальність подачі матеріалу;

- громадський резонанс;

- мовна і літературна майстерність.

До участі приймаються матеріали, розміщені вперше у регіональних ЗМІ усіх типів (теле- і радіокампаній, друковані та онлайн-медіа) і форм власності (державної, приватної, комунальної) із 01 грудня 2016 року по 16 квітня 2017 року.

Переможцями конкурсу у кожній номінації визнаються по 2 учасники, чиї матеріали набрали найбільшу кількість балів.

Переможці конкурсу у кожній номінації нагороджуються дипломами і грошовою винагородою у розмірі 1500 грн.

Офіційне оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться 06 червня 2017 року до Дня журналістів.

ДолученняРозмір
zayava_na_konkurs.docx11.22 КБ