Талановита молодь з Полтавщини отримала перемогу на ІІІ Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру»

Так, 20-23 листопада 2017 року у м. Попрад (Словацька Республіка) відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру».

Фестиваль організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, мерії міста Попрад (Словацька Республіка).

Метою Фестивалю є підтримка творчої, талановитої молоді, популяризація європейських цінностей, здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю  різних країн заради миру та майбутнього.

У Фестивалі взяли участь близько 100 молодих людей з різних регіонів України.

Під час Фестивалю відбулися: конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я»; виступи різних вокальних, хореографічних, колективів; конкурс у номінації «Інструментальний жанр» тощо.

На урочистому відкритті Фестивалю його учасників вітали Йозеф Швагерко, мер міста Попрад (Словацька Республіка), Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», член Громадської ради при Мінімодольспорту.

Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», голова журі Фестивалю, вручив кожному учаснику Фестивалю дипломи за активну участь, а переможці конкурсу отримали дипломи відповідних ступенів.

Переможцями і призерами Фестивалю стали:

у номінації «Вокал»:

І місцеТаран Аліна, учениця ліцею «Політ» при  Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка, солістка театру пісні «Водограй» (керівник Ірина Баздирєва);

ІІ місце – Уварова Анастасія, учениця Скадовської ЗОШ № 2 Херсонської області, солістка вокальної студії Скадовського будинку культури імені Т. Шевченка Херсонської області (керівник Юрій Саранча);

ІІ місце – Романча Катерина, учениця Красноградського багатопрофільного ліцею Харківської області;

ІІІ місцеТовстоніжко Яніна, студентка Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.Макаренка, солістка театру пісні «Водограй» (керівник Ірина Баздирєва);

у номінації «Інструментальний жанр»:

І місце – Спірін Володимир, студент Навчально-наукового юридичного інституту Національного авіаційного університету;

у номінації «Конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я»:

І місце – колектив «Healthy life» Красноградського багатопрофільного ліцею Харківської області;

у номінації «Хореографія»:

Гран-прі – І місце – старша вікова група народного хореографічного колективу «Каравела» Скадовського будинку культури імені Т. Шевченка Херсонської області (керівник Лариса Шаронова);

І місце – народний хореографічний колектив «Арабеск» Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. С. Макаренка (керівник Людмила Солодовник);

І місце – середня вікова група народного хореографічного колективу «Каравела» Скадовського будинку культури імені Т. Шевченка Херсонської області (керівник Наталія Уварова);

ІІ місце – Селич Владислав, Часник Юлія, солісти ансамблю спортивно-бального танцю «Сузір’я» ліцею «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. Макаренка (керівник Олександр Куліш);

ІІІ місце – Негрей Юлія, учениця ліцею «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка (керівник Людмила Солодовникова).