У Диканьці з’явилися нові туристичні локації

У Диканьці з’явилися нові туристичні локації

Із нагоди Всесвітнього дня екскурсовода в Диканьці провели урочистий захід із відзначення кращих практиків екскурсійної діяльності. Екскурсоводи, турагенти, представники органів місцевого самоврядування побували на святі  Масляної, оглянули оновлені виставкові зали у Картинній галереї М.К. Башкірцевої та Диканський історико-краєзнавчий музей Д.М. Гармаша, де з’явилися  меблі, що належали князю Кочубею.

Привітати нагороджених екскурсоводів завітав голова Диканської райдержадміністрації Євгеній Скиба.  Серед нагороджених були представники галузі, що зробили свій внесок у розвиток соціальних туристичних проєктів, представлення регіону на Всеукраїнському рівні та створили нові екскурсійні продукти. Зокрема, від Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації подяки отримали Кузьменко Наталія та Лавріненко Алла (екскурсоводи Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського), Охріменко Лариса (екскурсовод Історико-культурного заповідника «Більськ»), Гавриш Лариса (екскурсовод Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному) та Єнко Ярослав (екскурсовод із Національного музею-заповідника М.В. Гоголя).

Наразі Департаментом культури і туризму Полтавської облдержадміністрації ініційовано початок збору даних серед надавачів туристичних і екскурсійних послуг для додаткової промоції представників галузі.

Департамент культури і туризму Полтавської облдержадміністрації