У Котелевському районі провели командно-штабне навчання з цивільного захисту

У Котелевському районі провели командно-штабне навчання з цивільного захисту

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Полтавської області на 2019 рік із 24 по 25 жовтня в Котелевському районі управлінням з питань цивільного захисту облдержадміністрації проведено командно-штабне навчання з цивільного захисту.

Мета навчання – перевірка готовності органів управління та сил цивільного захисту району до дій за призначенням, поглиблення знань, набуття практичних умінь і навичок, відпрацювання взаємодії між спеціалізованими службами у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації.

Під час навчання відпрацьовувались теоретичні та практичні ввідні. Зокрема, проходження активного циклону територією Полтавської області й безпосередньо територією району. Таким чином перевіряли дії органів управління цивільного захисту району в разі виникнення надзвичайної ситуації природного характеру. Наступним завданням для фахівців органів управління та сил цивільного захисту Котелевського району було вжити дій у разі виявлення африканської чуми свиней в одному з домогосподарств, розташованому у с. Деревки Котелевського району. Практичне відпрацювання дій проводилось і під час ліквідації умовної пожежі в підвальному приміщенні житлового будинку в смт Котельва. Під час відпрацювання залучали сили й засоби територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту місцевого рівня.

За підсумками навчання встановлено, що мета й основні навчальні цілі були досягнуті. Органи управління та сили цивільного захисту Котелевського району в цілому готові до виконання завдань за призначенням.

Управління з питань цивільного

захисту облдержадміністрації