У Кременчуці вручили премії молодим журналістам

У Кременчуці вручили премії молодим журналістам

17 травня відбулося вручення нагород переможцям та лауреатам Конкурсу молодих журналістів, присвяченого пам’яті народного депутата України першого скликання, старшого редактора молодіжної студії «Гарт» національного телеканалу УТ-1 Вадима Бойка.

Вручення нагород відбулося під час презентації книги доцента кафедри теорії, історії держави та права КрНУ Олександра Уріна «Народження та гартування демократії у Кременчуці під час боротьби за незалежність України», в якій чимало сторінок присвячено історії міста, пов’язаної з життям та діяльністю Вадима Бойка, а також боротьбі за Українську незалежність у 90-х роках ХХ століття.

На презентації були присутні довірені особи Вадима Бойка – журналіст Анатолій Гаркуша, юрист Микола Сапко, а також багато політичних та громадських діячів періоду боротьби за демократичні зміни та здобуття Україною незалежності.

На Конкурсі ж  перемогла патріотична тематика.

Результати Конкурсу молодих журналістів оголосила Юлія Билина, педагог Кременчуцького міського центру позашкільної освіти, голова громадської організації  Медіа-центр «Репортер». Отже, переможцями цього року стали:

1 місце -  Дарина Срібна – 27-річна мешканка міста Кобеляки за матеріал «Волонтери: міцний тил нашої армії».

2 місце - Анна Литвин, учениця 10 класу ЗОШ№16 –з матеріалом про переселенців  «За вас правда…».

Третє місце розділила Альона Риженко, яка записала радіопередачу про Вадима Бойка, зібравши спогади його довірених осіб, та Дарія Ковальчук, учениця 8-А  класу  Кременчуцької  гімназії №6 – за матеріал «Україна – два світи» про волонтерів, що плетуть сітки для наших бійців.

Заохочувальний приз отримав дев’ятикласник Кременчуцької спеціалізованої школи №10 Данил Мінчук за аналітичну статтю «Джазовий фестиваль «Energy» - унікальна Кременчуцька знахідка».

Усі переможці отримали від голови правління ТОВ «АВМ-Ампер»  Віктора Бугайчука грошові премії.

Також редакції провідних кременчуцьких видань нагородили лауреатів конкурсу. Так, від  головного редактора «Кременчуцької  газети» Олега Булашева грошові премії отримали такі учасники конкурсу:

- Влад Гладкий, студент Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського -  «Любов людей до братів наших менших…» (інтерв'ю з кременчуцьким волотером Мариною Кожушко);

- Аркадій Балевич, 11 клас, ліцей №4 т/о «Клуб юних кореспондентів», БДЮТ – «Мрії здійснюються» - інтерв’ю з прес-офіцером поліції Анною Васенко);

- Артем Кузьменко, учень 10 класу колегіуму №25, вихованець Кременчуцького міського центру позашкільної освіти – «Поговорим о нас...» - інтерв’ю з ровесницями про смаки й інтереси молоді.

Редакція газети «Кременчуцький Телеграф» також нагородила лауреатів конкурсу, чиї матеріали сподобалися членам журі-представникам цього видання. Призи учасникам конкурсу вручили головний редактор газети Станіслав Константинов та репортер видання Лариса Артеменко.

«Кременчуцький Телеграф» відзначив таких учасників конкурсу:

- Аріна Кравченко, учениця Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при педагогічному коледжі імені А.Макаренка  - за волю до перемоги, що відбулася в статті "Робота, що не вдалась";

- Надія Остапець, учениця групи Ю-11 Кременчуцького колегіуму №25 – за матеріал "Портрет мого сучасника в Інтернет-тонах";

- Дарина Трембач, вихованка,  т/о «Клуб юних кореспондентів», БДЮТ – за замітку "Ковток чистого повітря".

Спеціальним призом ГО «Кременчуцький інформаційно-просвітний центр «Європейський клуб»  було відзначено відео про Білецьківські плавні, представлене на конкурс Діаною Дерев’янко, ученицею 10 класу Кременчуцького колегіуму № 25.

Голова ГО «Кременчуцький антикорупційний центр»  Оксана Гуйда відзначила призом інше відео – студента КрНУ Максима Вітка - сюжет «Доброчесність» із закликом не давати хабарі при складанні іспитів.

Медіа-центр «Репортер» відзначив таких лауреатів конкурсу:

наймолодший учасник конкурсу - Катерина Міщенко, учениця 7 клас ліцею №4, вихованка Кременчуцького міського центру позашкільної освіти; «Час робить свою справу».

Заохочувальні призи отримали також:

- Світлана Янкевич  з   «Клубу юних кореспондентів» Будинку дитячої та юнацької творчості – за статтю «Жага до життя»;

- Дарина Курінна, учениця 10-го класу гімназії  №6, вихованка Кременчуцького міського центру позашкільної освіти; інтерв’ю з Наталією Лещенко;

- Лаккі Реуцька, ліцей «Політ» при педколеджі «Біймося «небайдужих» або кого годує війна?».

Солодкі призи від сестри Вадима Бойка – Наталії, також  книги О.Уріна були вручені педагогам, які щорічно підтримують конкурс, а також журналістці, що стояла у витоків створення міської газети «Вісник Кременчука» та виховала не одне покоління працівників мас-медіа Г.В.Гарбуз.

Журі висловило щиру вдячність та нагородило грамотами

- Міхасьову Тетяну Тимофіївну, керівника «Клубу юних кореспондентів» Будинку дитячої та юнацької творчості;

- Процька Ігоря Вікторовича, начальника відділу професійно-технічних, загальноосвітніх, позашкільних та музейних закладів міського департаменту освіти за щорічну підтримку конкурсу.

Кожен переможець та лауреат конкурсу отримав у подарунок також блокнот від магазину канцтоварів «Принцип».

Угору ↑