У Лубнах посилено контролюють протиепідемічні заходи

У Лубнах посилено контролюють протиепідемічні заходи

Так, 04.08.2020 фахівці Лубенського міськрайонного управління Головного управліня Держпродспоживслужби в Полтавській області, спільно із представниками  органів місцевої влади, муніципальної служби, ЗМІ,  провели 12 моніторингових перевірок продовольчих та не продовольчих об’єктів. Перевіряли дотримання санітарних норм і правил, протиепідемічних заходів, визначених постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Під час рейдів інспектори міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області фіксували не значні порушення, які усувалися одразу. Крім того, власникам об’єктів міста пояснювали, як вони повинні  працювати в умовах карантинних заходів.

Робота комісій продовжується.