У Лубнах відкрили відремонтоване Поліклінічне відділення для дорослих

У Лубнах відкрили відремонтоване Поліклі­ніч­не відділення для до­рос­­лих

У Лубнах після капітального ремонту презентували будівлю Поліклі­ніч­ного відділення для до­рос­­лих Лубенської КЦМЛ.

Урочистості відбулися за участі міського голови Олек­сандра Грицаєнка, заступника головного лікаря з поліклінічного розділу роботи – депутата обласної ради Олександра Сиченка, представників влади, медиків, підрядників та жителів міста. «У Лубнах реалізовано черговий вагомий проект: у рік тридцятиліття введення в експлуатацію будівлі поліклініки для дорослих, напередодні Дня Конституції України, лікарня постала перед лубенцями оновленою, ошатною,  справж­ньою архітектурною окрасою тисячо­літнього міста», - зазначив  Олександр Сиченко. За його словами,  для виготовлення проекту капітального ремонту з міського бюд­жету було виділено понад 100 тис грн. Ремонтні роботи розпочалися у грудні 2015 року з  утеплення стелі і цо­колів,  заміни старих ві­кон на пластикові та тривали до  червня 2017 року. Загалом на ремонтні роботи було затрачено: 4,2 млн  грн - субвенція з Дер­жав­ного бюджету, 1,3 млн грн виділили з міського бюджету, 1 млн грн додав депутат Полтавської обласної ради Руслан Ляш­ко та 0,5 млн грн - депутат Полтавської обласної ради Олександр Сиченко з кош­тів, які виділені депутатам на округ.

Олек­сандр Си­чен­ко переконаний, що ви­ділені кошти оку­п­ляться, зокрема орієн­товна еко­но­мія по теплу вже склала до 500 000 грн. Але головне, переконаний лікар, що і пацієнти і персонал закладу зможуть проходити лікування і працювати у комфортних умовах, які досягнуті завдяки спільним зусиллям міської вла­ди та  депутатів обласної ради.