У Нових Санжарах на «Центральному ринку» не дотримуються протиепідемічних заходів

Версія для друку

У Нових Санжарах на «Центральному ринку» не дотримуються протиепідемічних заходів

 

Фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини спільно з органами влади та місцевого самоврядування продовжують здійснювати перевірки  дотримання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину на об’єктах нагляду, зокрема щодо дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті тощо.

Так, спеціалісти Новосанжарського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області 15.09.2020р. здійснили 1 позаплановий рейд – перевірили підприємство Новосанжарського районного споживчого товариства «Центральний ринок».

У  ході перевірки встановлені недоліки :

  • проводився допуск та перебування на території ринку відвідувачів без захисних масок,

  • були випадки торгівлі на ринку суб’єктами господарювання без відповідно вдягнутої маски чи респіратора,

  • на 1 з п’яти входів не було обладнане місце для обробки рук, ще на одному був порожній диспенсер.

  • централізований збір ЗІЗ не організований – на всю територію ринку одне пластмасове  відро  (без кришки)

На відповідальну особу складено протокол про адміністративне правопорушення.

Увагу операторів ринку було акцентовано на необхідності систематичного виконання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при роботі ринку  на період карантину у зв’язку з поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) та проведення контролю за дотриманням рекомендацій  відвідувачами.  Протягом обстеження проводилась активна роз’яснювальна робота з відвідувачами та персоналом, роздані пам’ятки.

Роботи тривають!

Шановні жителі Полтавщини, у разі виявлення у закладах області недотримання вимог протиепідемічних заходів, прохання повідомити до Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області –  Адреса: 36020, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Воскресенський узвіз,7, Тел.: (0532) 60-66-47, Факс: (0532) 60-66-47, e-mail:   pol_gydpss@polvet.gov.ua

 

угору ↑