У Полтаві проведуть наукову конференцію, присвячену Марії Башкирцевій

ІІ – Міжнародну наукову конференцію, присвячену 155-й річниці  від дня народження Марії Башкирцевої проведуть у Полтаві. Захід відбудеться 11-14 вересня.

Як повідомив заступник голови –керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко під час засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення ІІ Міжнародної конференції, присвяченої 155-річчю від дня народження  М.Башкірцевої на конференцію запросили до 100 гостей: науковців, художників, літераторів, шанувальників творчості із України, Росії, Франції, США, Іспанії та інших країн.

За його словами для учасників та громадськості міста покажуть концертну програму «Музика в житті Марії Башкирцевої», презентують подарункові друковані матеріали: Ілюстрований альбом «Мария Башкирцева избранница судьбы», книги Альберіка Каюе – два документальні романи: «Жизнь и смерть Марии Башкирцевой» та «Муся и её друзья» М., 2013., виданих  за сприянням фонду «Відродження пам’яті Марії Башкирцевої», організують виставку полотна М. Башкирцевої  «Молодая женщина, читающая «Развод» Дюма».

Довідково: 29 квітня голова облдержадміністрації О.Удовіченко видав розпорядження про відзначення в області 155-ї річниці від дня народження Марії Башкирцевої, яким затверджено оргкомітет та відповідний план заходів .