У Полтаві провели установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Полтавській ОДА

17 лютого в приміщенні Полтавської облдержадміністрації відбулися установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації. Членів зібрання проінформували про роботу Громадської ради попереднього скликання та провели  вибори до новоствореної Громадської ради.

Участь у роботі установчих зборів взяли 132 представники громадських об’єднань, національних меншин та церков, а також представники органів влади. Так, присутній на зборах перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, зауважив, що співпраця з громадськістю відноситься до пріоритетних завдань діяльності облдержадміністрації.

«Співпраця з Громадською радою дуже важлива. Це допоможе повернути довіру людей до влади, до Уряду, довіру до реформ, – переконаний він. – Роль Громадських рад в роботі влади підвищують і реформи, які відбуваються в рамках децентралізації. По-перше, усі  важливі рішення, які стосуються життєдіяльності області повинні обговорюватися з громадськістю, тому ми залучаємо їх до участі в комісіях, засіданнях, нарадах. По-друге, важливим фактором є контроль за ефективністю використання бюджетних коштів, які здійснюють члени Громадської ради. І, безумовно, у рамках скорочення апарату районних державних адміністрацій, облдержадміністрації, відбудеться передача певних повноважень на громадські організації для виконання соціальних завдань, які влада ставить перед собою. Тому нам потрібна дієва Громадська рада», – сказав Олег Пругло. Насамкінець він запевнив, що влада готова до діалогу з громадськістю та побажав присутнім гарної роботи.

Зі звітом про діяльність Громадської ради при ОДА за два роки, до присутніх, звернувся голова Громадської ради при ОДА попереднього скликання Володимир Голуб. У першу чергу він відмітив, що відбулися суттєві зміни, які свідчать про те, що Громадська рада має свій імідж та престиж.

«Заявок на участь у новоствореній Громадській раді ми отримали багато. Майже на третину збільшилася кількість громадських організацій та об’єднань, які бажають вступити до Громадської ради при облдержадміністрації. Важливо те, – говорить Володимир Голуб, – що новостворена Громадська рада представить увесь спектр громадських організацій області, у нас є представники організацій Кременчука, Миргорода та інших регіонів області», – зауважив він.

За словами Володимира Голуба, у Громадській раді планують збільшити кількість галузевих комісій з 15 до 20, а засідання членів Громадської ради проводити частіше ніж один раз у квартал.

Громадських активістів нагородили грамотами та подяками

Під час установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації,  громадських активістів нагородили почесними грамотами та подяками.

За вагомий особистий внесок у розвиток громадянського суспільства на Полтавщині, активну участь у формуванні та реалізації державної політики почесними грамотами облдержадміністрації нагородили громадських активістів: членів експертної групи з питань ЖКГ Громадської ради при ОДА Юрія Золотухіна, Станіслава Сердечного та Юрія Челембія, керівника проектів Полтавської обласної ГО “Аналітичний Центр Бюро економічних та соціальних досліджень” Вадима Штефана, голову обласної ГО Всеукраїнської ГО “Товариство українських офіцерів”.

Подяками Полтавської обласної ради, за активну участь у формуванні та реалізації державної політики на регіональному рівні та вагомий особистий внесок у розвиток громадянського суспільства на Полтавщині, нагородили: голову правління Полтавського регіонального відділення Союзу жінок України “За майбутнє дітей” Олену Баранову, голову ГО “Агенція сталого розвитку” Наталію Костіну, директора Полтавського центру сім’ї “Родинний дім” Лідію Сафронову, голову Полтавського місцевого осередку ветеранів космодрому “Байконур” Аерокосмічного Товариства України Вероніку Шостак.

Грамоти Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА отримали: голова Київської районної організації ветеранів Афганістану м. Полтави Петро Маційчук, голова Полтавської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України Володимир Руденко, в.о. директора Полтавської обласної Асоціації професійних видів єдиноборств Володимир Банніков, член відокремленого підрозділу громадської організації “Всеукраїнський Священний союз слов’янських народів” у Полтавській області Ольга Волчкова, член Полтавського обласного відділення Українського фонду соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів Збройних сил Віктор Демочко.