У Полтаві пройшли заходи з нагоди Дня Соборності

У Полтаві пройшли заходи з нагоди Дня Соборності

Обласні заходи з нагоди Дня Соборності в Полтаві розпочалися у п’ятницю. Зранку  до пам’ятника Тарасові Шевченку квіти поклали голова облдержадміністрації Валерій Головко, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький, міський голова Олександр Мамай та секретар міськради Оксана Деркач.

Урочистості з нагоди Дня Соборності продовжились біля меморіальної дошки Голові Директорії, Головному отаману військ УНР Симону Петлюрі та покладанням квітів до пам’ятника українському громадсько-політичному та державному діячеві, теоретику і організатору кооперативного руху, педагогу, голові Ради Міністрів УНР Борису Мартосу.

У Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В.Гоголя відбувся святковий концерт «Україні присвячуємо свій полтавський танок».

День Соборності України відзначається 22 січня. Саме цього дня у 1919 року Українська Народна Республіка об’єдналась із Західноукраїнською Народною Республікою у єдину Україну. Державним свято стало у 1999 році.

Угору ↑