У Полтаві стартував Міжнародний турнір із волейболу серед ветеранів

Версія для друку

У Полтаві стартував Міжнародний турнір із волейболу серед ветеранів

 

У спорткомплексі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка відбулося урочисте відкриття XVIII Міжнародного турніру з волейболу серед ветеранів, присвяченого пам’яті гравця команди міста Полтави Ігоря Лисенка.

В обласний центр з’їхалися 44 команди з різних регіонів України й команда з Латвії. Загалом 450 учасників. Турнір триватиме три дні. Переможці й призери змагань отримають кубки і медалі.

Взяли участь в урочистому відкритті заходу ветерани спорту, тренери, рідні Ігоря Лисенка, представники влади.

– Спорт – це не лише фізичний і моральний гарт. Він виконує й об’єднавчу функцію. Це нові знайомства, спілкування, дружні відносини. За останні чотири роки на Полтавщині приділяють більше уваги розвитку спорту. Його фінансування в області збільшилося майже в чотири рази, – зазначив начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький.

– Традиційно в першій декаді грудня ми проводимо турнір із волейболу серед ветеранів. Його організовуємо в пам’ять про нашого друга, хорошу людину, спортсмена Ігоря Лисенка. На жаль, він рано перетнув межу вічності – у 41 рік. Цей турнір із волейболу серед ветеранів – улюблений в Україні. Думаю, він найпотужніший в Європі. Приймаємо на ньому 45 команд. Хотіли би й більше, але не можемо охопити стільки спортивних залів і готелів. Були змушені відмовити деяким охочим взяти участь у змаганнях. Цьогоріч 15 команд прийняти не змогли, – розповів організатор турніру Ігор Слинько. – На змагання в Полтаву з’їжджаються всі найкращі команди, які беруть участь у ветеранському русі не тільки в Україні, а й в Білорусії, Латвії, Молдові, Польщі. Цього року, наприклад, приїхала жіноча команда з латвійського міста Даугавпілс. Із України є спортсмени з Києва, Запоріжжя, Чернівців, Харкова, Одеси, Луцька, Краматорська, Львова, Ужгорода, Сум, Луганської області й інших куточків держави. Тут зібрані найкращі українські команди – цвіт ветеранського волейболу. До складу команд входять заслужені майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу, які свого часу представляли Україну й СРСР на міжнародних аренах, коли були у професійному спорті. Тому молоді й нинішнім професійним спортсменам дуже цікаво дивитися на такі ігри. Цей турнір, звісно, популяризує волейбол і наше місто.

Ігор Слинько подякував за підтримку партнерам і спонсорам турніру, зокрема й Полтавській облдержадміністрації за допомогу й фінансове сприяння у проведенні змагань.

За словами президента Асоціації ветеранів волейболу України Ігоря Бірюкова, упродовж 2018 року в Україні відбулися 35 турнірів із волейболу серед ветеранів.

 

угору ↑