У Полтаві відбулися урочистості до Дня українського добровольця

У Полтаві відбулися урочистості до Дня  українського добровольця

З  нагоди Дня українського добровольця в Полтавському обласному театрі імені М.В. Гоголя відбулися урочисті заходи за участю голови Полтавської ОДА Валерія  Головка, заступника голови - керівника апарату ОДА Миколи Білоконя, заступника голови обласної ради Анатолія Ханка, учасників добровольчих формувань, військових строкової служби, волонтерів, молоді та громадськості області.

«В цьому році в Україні вперше святкують День українського добровольця. Сьогоднішнє свято дуже важливе, тому що саме добровольці були першими, хто  відстояв незалежність України. Це люди, які безпосередньо з Майдану вирушили на Схід, де стали незламним щитом проти російської агресії. Ми повинні розуміти, що цих людей необхідно підтримувати, що це справжні патріоти,  українці з великої букви. Сьогодні важливо вшанувати пам'ять загиблих і подякувати їхнім родинам», - наголоси голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Розпорядженням обласного керівництва  за високу громадянську свідомість, мужність і героїзм, проявлені під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, активну участь у військово-патріотичному виховані молодого покоління та з нагоди Дня українського добровольця учасникам антитерористичної операції вручили ордени «За мужність» ІІІ ступеня, медалі «Захиснику Вітчизни», «15 років сумлінної служби», грамоти облдержадміністрації, нагрудні знаки Полтавської облради «За вірність народу України» ІІ ступеня. Волонтерський колектив «Родинний дім» та колектив Полтавської обласної філармонії були відзначені почесними грамотами.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до Алеї Героїв АТО присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів, які віддали життя за спокій та мир на Україні.