У Полтаві відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

Версія для друку

У Полтаві відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

 

Засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення у Полтаві відбулося 7 липня. На ній представники комісії заслухали 8 питань.

Одне із питань порядку денного, яке розглянули представники постійної профільної комісії та рекомендували винести на чергову сесію, «Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки».

– Зміни програми, а їх 3, заключаються в компенсуванні вартості житла 2-м сім’ям загиблих учасників АТО з Пирятинського та Хорольського районів, у виділенні коштів на підтримку статутної діяльності обласної громадської організації сімей загиблих воїнів АТО та в затвердженні порядку, щодо придбання автобусів обладнаних підйомниками для забезпечення соціальними послугами в області, - доповіла Людмила Корнієнко, директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА.

Автобуси з підйомником потрібні, щоб забезпечувати полтавців соціальними послугами. А їх у нашому регіоні  потребує близько 500 тисяч людей. Це і люди з обмеженими можливостями, і пенсіонери.

Представники профільної комісії рекомендували винести на сесію і питання «Про затвердження обласної Програми відзначення кращих медичний працівників 2017-2021 роки».

– Програмою передбачено відзначення медпрацівників Премією імені М. Скліфосовського до професійного свята. Програма не нова, цьогоріч спливає її термін дії, тому потрібно, щоб депутати проголосували за її продовження. Представники профільної комісії це питання уже розглянули та рекомендували винести його на сесію ОР, - розповів Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА.

Премією імені М. Скліфосовського передбачено 6 номінацій: «Кращий лікар-хірург», «Кращий лікар загальної практики-сімейної медицини», «Кращий вузькопрофільний фахівець галузі охорони здоров'я», «Кращий керівник закладу охорони здоров'я», «Кращий санітарний лікар»,«Краща медична сестра», переможці яких отримають грошову винагороду у розмірі 5 тисяч гривень.

Не оминули увагою та схвалили представники профільної комісії і питання «Про створення КП «Полтавський обласний центр медико-соціальної експертизи».

– Згідно зі змінами у законодавстві, що прийняті цього року, комунальні заклади охорони здоров’я перетворюються у комунальні неприбуткові підприємства.  І центр медико-соціальної експертизи потрібний, аби оглянути всі медзаклади в Полтавській області, провести в них інвентаризацію та інше, - зазначив Віктор Лисак.

Окрім цього представники профільної комісії заслухали звіти директора Грабарівського психоневрологічного будинку-інтернату Григорія Тягуна, директорки Зіньківського дитячого будинку-інтернату імені О. В. Синяговського Марини Приступи та головного лікаря Полтавської обласної клінічної лікарні імені М. В. Скліфосовського Григорія Оксака та рекомендували винесення питань на сесію щодо продовження їхніх трудових контрактів.

угору ↑