У Полтаві відбувся 19 міжвузівський мистецький фестиваль-конкурс «Студентська весна»

Версія для друку

У Полтаві відбувся 19 міжвузівський мистецький фестиваль-конкурс «Студентська весна»

 

Цього року фестиваль-конкурс «Студентська весна» відзначає дев’ятнадцяту річницю від дня заснування.

За словами організаторів, у фестивалі-конкурсі взяли 175 аматорських колективів та 117 окремих виконавців, 1575 учасників, у тому числі 25 колективів, що мають звання зразковий з 29 закладів вищої освіти.

«Попри те, що конкурс триває 19 років, він не втрачає своєї актуальності серед студентства. Важливо, що етапи конкурсу проводяться і на регіональному рівні, де творча молодь реалізує свій потенціал. Вона нічим не поступається учасникам з обласного центру і міст обласного значення» – зазначив т.в.о. голови облдержадміністрації Роман Товстий.

 «Представлені програми відрізнилися патріотичністю, повагою до українського народного мистецтва, його глибиною та національним колоритом. Студенти виконали літературні, музичні, інструментальні, хореографічні композиції, створені видатними українськими митцями», – розповів начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Сергій Рибалко.

Кращими стали виступи Кременчуцького педагогічного, медичного та льотного коледжів, Лубенського лісотехнічного коледжу, Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії, Полтавського університету економіки і торгівлі, Української медичної стоматологічної академії та інших.

 

 

угору ↑