У Полтаві відбувся ІХ Всеукраїнський екологічний Фестиваль документальних фільмів «Полтава-Док»

Версія для друку

У Полтаві відбувся ІХ Всеукраїнський екологічний Фестиваль документальних фільмів «Полтава-Док»

 

Фестиваль організовують задля популяризації нових фільмів про людей і природу, яка їх оточує, висвітлює екологічні цінності краю та їх проблеми. Він пропагує шану до місцевих традицій народу, збереження навколишнього середовища, відкриває нові імена і таланти Полтавщини.

Мета заходу – активізація роботи аматорських кіномитців, виховання патріотичності, підвищення їх професійного рівня й збереження навколишнього природного середовища.

Фестиваль – місце зустрічі кіномитців – як аматорів, так і професійних режисерів, які зображують діяльність людей, їх любов до рідного краю, народні звичаї та обряди.

Цього року на розгляд журі подали 13 робіт. Також у програмі передбачили показ мультфільму. Географія учасників – Полтава, Луцьк, Житомир, Кривий Ріг, Київ, Тячів.

До складу журі фестивалю ввійшли кінокритик, редактор журналу «Кіно-Театр» Лариса Брюховецька, режисер-сценарист, викладач КНУ імені Карпенка-Карого Сергій Марченко, режисер, журналіст, викладач КНУ імені Карпенка-Карого, кінооператор документальних фільмів Андрій Михайлик, директор ОКП «Кіновідеопрокат» м. Полтава Микола Січкар та заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації Олександр Ткаченко.

Серед 12 фільмів, що пройшли до конкурсної програми, перемогу отримали:

- фільм Дениса Зозулі «Палітра вібрацій: Анатолій Лавренко» (м. Полтава) у номінації «Людина та природа»;

- фільм Ігоря Ізотова «Майстер» (м. Полтава) у номінації «Мистецтво жити».

Згодом ці роботи можна буде побачити на офіційному сайті Фестивалю (https://poltava-dok.jimdo.com/).

Департамент екології та природних

ресурсів облдержадміністрації

угору ↑