У Полтаві відбувся V Ректорський бал для випускників 2013 ПНПУ ім.В. Г.Короленка

Учора в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М. В. Гоголя провели V Ректорський бал для випускників 2013 ПНПУ ім. В. Г. Короленка “Молодь і освітній Олімп”. Традиційний вальс на якому виконали разом найкращі випускники, викладачі вишу та представники влади.

Випускників, які відзначилися у навчанні, науці, мистецтві, спорті, громадській діяльності вітали заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко, голова Полтавської обласної ради Іван Момот, художній керівник і диригент – народний артист України Віталій Скакун, представники міської ради та громадської організації “Молоді регіони”.

“Президент України Віктор Янукович наголошує на підтримці тих, хто в ХХІ ст. розбудовуватиме нашу державу. Обласна влада виконуючи доручення Глави держави, дбає про молодь, створює нові робочі місця, виділяє кошти на придбання житла на пільгових умовах. Випускникам хочеться побажати, щоби вони йдучи в майбутнє, не забували про минуле. Дорогу долає той, хто йде. І нехай ця дорога буде для вас широкою та сповненою новими відкриттями”, – сказав заступник голови – керівник апарату ОДА Валерій Пархоменко.

Для молодих педагогів грав симфонічний оркестр театру, випускникам вручили почесні відзнаки та пам’ятні подарунки.