У Полтаві відкрилася фотовиставка «Дві війни - один біль»

Версія для друку

У Полтаві відкрилася фотовиставка «Дві війни - один біль»

 

Сьогодні, 05 лютого, в Полтавському краєзнавчому музеї імені В.Кричевського до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який в Україні відзначається 15 лютого, відбувся тематичний захід та відкриття фотовиставки «Дві війни - один біль».

Вшанувати героїв, які загинули, виконуючи бойовий обов’язок, прийшли представники облдержадміністрації, родини загиблих учасників бойових дій, воїни-афганці та воїни АТО, військовослужбовці Збройних Сил України, представники Полтавського обласного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану та ЗМІ.

«Цей день приурочений до річниці виведення радянських військ з Афганістану. Це була найдовша по часу, із залученням найбільшої кількості особового складу та техніки локальна війна. Через пекло афганської війни пройшли 4375 мешканців Полтавщини, загинули 86 військовослужбовців. 73 солдати отримали інвалідність», - зазначив керівник ГО «Сім"ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» Іван Петренко. Він також відмітив, що і зараз, коли в Україні йде війна, воїни-афганці не залишилися осторонь: «Більше 30 наших побратимів стали командирами у військових з’єднаннях на Сході України, воїнами АТО. І завдяки своєму бойовому досвіду врятували не одне солдатське життя».

Під час заходу учасникам презентували фотовиставку «Час вибрав нас» та «Дві війни – один біль». Також охочі переглянули фільм філії ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «Лтава» «Війна. Перезавантаження: історія Івана Петренка». 

угору ↑