У Полтаві відкрили пам’ятну дошку покійному головному ветеринару Полтавщини

У Полтаві відкрили памятну дошку покійному головному ветеринару Полтавщини

12 серпня 2016 року, на території Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, за участі заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації – Романа Товстого, директора департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації – Сергія Фролова та усієї ветеринарної спільноти Полтавщини, відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки Аранчію Сергію Васильовичу (01.05.1959-07.03.2016) – заслуженому працівнику ветеринарної медицини України, кандидату ветеринарних наук, доценту, почесному члену  кафедри анатомії сільськогосподарських  тварин ім. академіка В.Г.Касьяненка НАУ та який, з 13 травня 1992 року по 07 березня 2016 року, очолював службу ветеринарної медицини Полтавщини.

По завершенню заходу, відбулася нарада присвячена Дню працівника ветеринарної медицини України, в ході якої представники облдержадміністрації разом з в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Юрієм Оленічем нагородили кращих фахівців за підсумками І півріччя та з нагоди святкування «Дня працівників ветеринарної медицини».