У Полтаві відзначили День української писемності та мови

У Полтаві відзначили День української писемності та мови

9 листопада у Полтаві з нагоди Дня української писемності та мови з ініціативи Громадської ради при облдержадміністрації за участі представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськості відбувся тематичній «круглий стіл».

Обговорено актуальні проблеми, пов’язанні з питаннями розвитку та застосування у суспільстві української мови. Цього ж дня голова Громадської ради при облдержадміністрації В.Голуб спільно з ректором місцевого педуніверситету М.Степененком відкрив мовний вечір, до якого долучилися студенти, молоді виконавці місцевої школи мистецтв, професійні актори облмуздрамтеатру ім. М.Гоголя та обласної філармонії, самодіяльні колективи. Учасникам заходу продемонстровано книги полтавських авторів, що виходять друком за бюджетний кошт у рамках спеціальної обласної програми, та новинки місцевих видавництв.