У Полтаві визначили проекти громадських організацій, які отримають у цьому році грантову підтримку з обласного бюджету

Версія для друку

У Полтаві визначили проекти громадських організацій, які отримають у цьому році грантову підтримку з обласного бюджету

 

В облдержадміністрації відбулося засідання конкурсної комісії Департаменту культури і туризму ОДА з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства. Ініціативам нададуть фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету. Цього року фінансування отримають 2 проекти, саме вони набрали найбільшу кількість балів від конкурсної комісії.

Перший проект –  «Фестиваль «Діалог культур», який відбудеться в межах Днів Європи та ХІІ міжрегіональної виставки-турсалону «Відпочивайте на Полтавщині!», ініційований Полтавською обласною громадською організацією «Століття краси». Друга  ініціатива –  «Стежками грузинського поета Давида Гурамішвілі» від Громадської організації «Полтавське територіальне грузинське братство «Георгія».  Обидва проекти отримають по 50 тисяч гривень на реалізацію.

 «Мета Фестивалю – формування сучасного та креативного образу Полтави й регіону, підвищення туристичної привабливості нашого краю, а також обмін культурними традиціями з іншими країнами. Фестиваль проводимо третій рік поспіль і щороку змінюємо програму. У 2019-му  плануємо включити до програми Національний музей-заповідник Миколи Гоголя та етнофестиваль «Решетилівська весна». Фінал «Діалога культур»,   відбудеться в театрі імені М. В. Гоголя», – розповіла голова ГО  «Століття краси» Ольга Агеєва.

Як зазначила директорка Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентина Вождаєнко, конкурс проводять у три етапи. На першому члени конкурсної комісії індивідуально оцінюють пропозиції за такими критеріями: відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням, визначеним організатором конкурсу, та загальнодержавним і місцевим програмам і загальнодержавному або відповідному адміністративно-територіальному рівню виконання проекту. На другому етапі конкурсанти захищають свої проекти, на третьому журі обирає переможця.

«Хотілося, щоб громадські організації активніше брали участь у зазначеному конкурсі. Передбачали на підтримку проектів, які ініціює громадськість, 300 тисяч грн. Однак маємо зекономлені кошти. Тому закликаю громадські організації бути активнішими», – сказала Валентина Вождаєнко.

 

 

угору ↑